cz

PEDIG - OŠATKA S VYPLÉTANÝM DNEM

467,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu PEDIG - OŠATKA S VYPLÉTANÝM DNEM

Co vás čeká v kurzu PEDIG – OŠATKA S VYPLÉTANÝM DNEM
V tomto kurzu si rozšíříte a doplníte dovednosti a znalosti ze základního kurzu pletení z pedigu. Ukážeme si další variantu pletení z pedigu, a to vyplétané dno.

Během kurzu si vyrobíte pěknou ošatku na pečivo, zdobenou korálky či barveným pedigem, vše podle vaší fantazie.

Pedig má tu výhodu, že pokud v přechozím výpletu najdete chybu, můžete vše nebo jen část rozplést a chybu napravit - anebo také nemusíte. Vždyť pravidelně opakovaná chyba se stává vzorem, takže chybu v pletení lze využít i ve prospěch koše. Stačí se zamyslet nad tím, zda se nevydařený detail nedá opakovat a nevytvořit tak výjimečný vzor. Každý výrobek je originál a fantazii se zde meze nekladou.

Co se naučíte:
Naučíte se krok za krokem, jak vyplést dno košíku. Budete pracovat s přírodním nebo barveným pedigem, zdobit můžete i korálky.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat například oplétání demižonu.

Co si odnesete:
Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený výrobek, který poslouží např. jako krásná dekorace vašeho bytu.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 osob/kurz.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.