cz

Patříme k sobě - Puzzle

333,- Kč
100 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
85,- Kč

Popis

Originální sada hrníčků a lžiček. Dva hrníčky, dva talířky a dvě lžičky. Ideální dárek pro vaše přátele, známé, rodiče i vašeho partnera. I když jsou mezi námi rozdíly, lze je překonat když víte, že patříte k sobě.

Lžičky a ozdoby na hrníčkách jsou vyrobené z polymerové hmoty fimo, lepené speciálním lepidlem. Takto zdobené předměty je nutné mýt pouze ručně a nedávat do myčky.

Jména na lžičkách doplním dle vašeho přání, při objednávce je prosím uveďte v poznámce. Ženské jméno bude bude na růžové lžičce napsané černě a mužské na černé růžově.

DŮLEŽITÉ: Poštovné jsem stanovila na 85,-, jedná se o doporučený balík a hrníčky vždy pečlivě zabalím. Nejedná se však o křehkou zásilku, pokud byste měli zájem o takovéto zaslání, není problém, jen mě prosím předem kontaktujte, abych vám poštovné navýšila dle tarifů ČP. Pokud se rozhodnete pouze pro doporučený balík, nemohu ručit za zacházení při přepravě. Děkuji

Pokud budete mít vlastní nápad, velmi ráda vám vyjdu vstříc, jistě se domluvíme. Na přání vyrábím jen do 7.12.2014 a pak až po Vánocích. Děkuji za pochopení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.