cz

Partnerské batůžky

1 778,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
150,- Kč

Popis

Batůžky jsou ušité tak, aby k sobě barevně ladily. Oba batůžky jsou stejně velké - šíře 33cm, výška (ve srolovaném stavu) 34cm, celková výška 43cm, hloubka dna 8cm. Vrchní část batůžku je ušitá z kočárkoviny. Na přední části je umístěna kapsa o rozměrech šíře 15cm a výška 12cm. Batůžek je v horní části uzavíratelný na zip a ještě má takovou vychytávečku - na přední boční straně je svislý zip délky 20cm, který tam není pouze pro ozdobu, ale má praktické využití. Přes tento zip se pohodlně a rychle dostanete do batohu třeba pro peněženku, kapesník, ..., aniž by jste museli rozepínat karabinky a zip ve vrchní části. Vnitřní část je z bavlněné látky (dámský-bílá barva, pánský-šedá barva) a na zádové části je umístěna kapsa s rozměry - šíře 32cm ( 2x 16cm) a výška 23 cm. Batoh je mírně vyztužený, popruhy jsou nastavitelné.
Kočárkovina má výhodu, že voda po látce steče (ale pozor na nějaký ten záhyb, když se tam bude voda držet déle, tak může po nějakém čase protéct). Údržba batohu není nijak složitá. Stačí otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Při větším znečištění zvolíme praní v pračce, max. na 30°. Neždímat, nepoužívat aviváž, ani nesušit v sušičce, nechat volně proschnout. V případě, že je potřeba přežehlit, tak žehlit na nízký stupeň, nejlépe přes bavlněnou látku.
Cena je za oba vyobrazené kusy.
Batohy jsou univerzální, jak pro výlet do města nebo do přírody. Pohodlně se vám dovnitř vejde láhev s pitím, peněženka, telefon, brýle, pláštěnka a hurááá můžete vyrazit.
Batůžky vyobrazené na posledních dvou fotkách už své majitele mají, ale můžu ušít podobné. Kdyby měl někdo zájem pouze o jeden batůžek, tak mi napište. Co se týká termínu, ten se bude odvíjet od aktuálního stavu zakázek (počítejte však nejdéle 10dní) .

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.