cz

Orgonit - Růže pro Čarodějku

375,- Kč
6 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Tento přívěsek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

***

Tento přívěsek se výbírá INTUICÍ

My Ženy jí máme velmi citlivou a je to výborný pomocník při výběru vhodného orgonitového přívěsku

Podvědomí vám napoví... zda je tento přívěsek pro vás vhodný

***

Čirá/Černá s odlesky špon - černé mikrokuličky

Obsahuje: Křišťál, střed Růže Měsíční kámen/Opalit, lístky Obsidian vločkový, Turmalín / Skoryl, červený aktivační kamínek

Bude přiložen Certifikát s popisem vlastností orgonitu a vložených polodrahokamů.

***

Růže

Symbol dokonalosti, osvícení a tajemství.

Představuje božské ŽENSTVÍ... mateřství a čistou pozemskou Lásku.

Růže je symbol Afrodity a Venuše...

Okvětní lístky... Magická spirála... Kolo života... Spirála věčnosti

Střed růže... hluboké tajemství Vesmíru... zdroj pohybu... osa kolem které se vše otáčí ...

Pětilistá Růže... Růžový Pentagram... Rozeta... Růženec... Čtyřlistá Růže ( 4 živly )... Šestilistá Růže ( symbol makrokosmu )... Jednadvacet lístků ( ovládnutí božského principu )

Růže se používá při lidových kouzlech přivolávající Lásku či Krásu...

Květ Růže dává... stonek přijímá

Trn ochraňuje... podstatu Růže... Lásku a Tajemství...

***

Zavěšení je v ceně : imitace hadí kůže - velmi příjemná

Rozměr přívěsku - 3 x 3 x 1,3cm

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády. Paměťová buňka Země...

Turmalín/skoryl - nejsilnější ochranný kámen, vhodný pro všechny blokády, které nám brání zdravě a čistě žít...má očistnou a léčebnou sílu...čistí všechna čakrová centra...odvádí z těla negativní energie. Chrání nás před kosmickým i pozemským zářením - vynikající štít proti lidskému zlu a zlobě. Léčebně velmi silný proti virovým chorobám, posiluje nervovou soustavu i lymfatický systém. Zmírňuje bolesti všeho druhu...po měsíčním kameni můj nejoblíbenejší kámen...

Měsíční kámen / Opalit - můj nejoblíbenější kámen, velmi silný polodrahokam s výbornými vlastnostmi. Jeho síla se během úplňkového cyklusu mění - v každém fázi se zaměřuje na jiné odstraňování negativ. Proto je universální na všechny problémy jak zdravotní tak emoční. Tento polodrahokam je hlavně určen ženám...umí se rychleji naladit na ženskou auru - srovnává hormonální reakce, které vlastně vše řídí v lidském těle - jak na úrovni samoléčby tak dodání energie a vitality.

Obsidián vločkový - kámen čarodějek... silný ochranný kámen, pomáhá důkladnému a hlubokému léčení duše. Blokuje škodlivé energie, destruktivní vlivy, geopatogenní zóny. Odhaluje problémy a jejich příčiny. Pomáhá odstraňovat staré bloky a traumata, přináší vhled do podvědomí a ke kořenům problémů. Napomáhá rozpoznat "špatné" myšlenky a zbavit se jich. Upozorňuje na zkostnatělé nefunkční vzorce chování.. pomáhá klidu a vnitřnímu soustředění - pokud jej hledáte..

Černá barva symbolizuje silnou energii Země - bílá Duchovní světlo - harmonie - rovnováha. Ochraňuje, dodává nám sebejistotu, učí nás chápat sama Sebe. Prevence proti infekcím, prokrvuje, obnova buňek...

****************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásný neobvyklý šperk...

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Nabízím vám malý orgonitek, který můžete nosit jako šperk - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie do 4m. Může si ho zavěsit do prostoru a tím tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Majitele tohoto přívěsku bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií přes kyvadlo...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.