cz

Orgonit pyramida oboustran Rovnováha Regenerace

1 300,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
210,- Kč
280,- Kč

Popis

Velká pyramida / dekorace / těžítko * luxusní provedení

Celková aktivace, jak duševní, tak fyzická

Každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonitové energie do 35m ( dle vnímavosti majitele ). Vhodná do prostor, kde se pohybuje hodně lidí, pro celkovou aktivaci i meditační

Barva : čirá/špička fialová, blankyt, s odlesky špon a polodrahokamů

Hmotnost * 545g

Rozměr * základna 12,5 x 12,5 výška 7,5cm

Rozsah do 35m

Může se použít natočením spodní stěnou do místnosti...

Výroba začala při Úplňku - vložení Křišťálu

Sestava kamínků :

Ve špičce hrot Křišťálu s měděnou spirálou, který prochází středem pyramidy. Obklopen malými diamanty s Ametystem a Tyrkenitem, dva kabošony bílého Howlitu, další vrstva sněžný Křemen, Tyrkenit, prostorově jsou vloženy české Granáty, železná kulička, níže je vložen Šungit, spodní stěna je olemována červeným Jaspisem, střed ručně tepaná měděná spirála

*******

Dárkově baleno s Certifikátem / podrobný popis

V tomto orgonitu je zabudovaná i Ochrana aury proti negacím

*****************************************************

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

*******************************************************

Vložené kamínky... polodrahokamy:

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Howlit / Magnezit - kámen Harmonie, Meditace... učí nás přijímat vše co je kolem nás, bez potřeby něco měnit. Také napomáhá ,,se mít rád,, aktivuje srdeční Čakru.

Tyrkenit - kámen barvy tyrkysu, má přirozenou schopnost přitahovat kladné energie, má posilující a regenerační schopnosti na celé tělo.

ŠUNGIT - je vzácná uhlíková hornina, naleziště pouze v severozápadním Rusku. Odhad jeho stáří je kolem 2 miliard roků. Pro jeho záhadný původ a vynikající vlastnosti je velmi vyhledávaný a oblíbený. Eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny, čistí a desinfikuje - je samonabíjecí.

Jaspis červený - Očistná energie - dodává odvahu, sílu, moudrost a energii. Také se mu říká ,,matka všech kamenů,, umí dodávat soucit, pochopení i trpělivost. Tiší lásky bol... aktivuje sexuální pud...

Ametyst - životní síla a energie, kámen čistoty duše a klidu. Také se mu říká kámen králů - skoro vždy byl vsazen do královských šperků. Odstraňuje veškeré toxicity, přisuzuje se mu, že majiteli napomáhá snižovat účinek alkoholu, používá se i při odvykání kouření apod.

Ametyst zesiluje aktivitu křišťálu - přes křišťálek orgonit dodává energii, vitalitu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Ametyst také dokáže člověka vnitřně uklidnit, dodat mu energii - je vhodný i do ložnice pro kvalitnější spánek.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Zajímavý... neobvyklý šperk

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, krystaly křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo

Na přání ( na objednávku ) vám mohu vyrobit podobnou * s vámi vybranými kamínky - domluva vnitřní poštou předem

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.