cz

Orgonit Pyramida Křišťálový gigant Jin*Jang

2 997,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
145,- Kč

Popis

Velká pyramida / dekorace / těžítko * luxusní provedení

Čistič velkého prostoru / domu

1,350 kg * 16 x 14 cm

Každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonitové energie do 45m ( dle vnímavosti majitele ).

Vhodná do prostor, kde se pohybuje hodně lidí... pro meditace... cvičení...

Výroba začala při Úplňku - vložení Křišťálu - dokončení další Úplněk

Sestava kamínků a zacílení :

Komunikace*** Meditace *** Ochrana *** Regenerace *** Energie

Barva : čirá/špička blankyt, s odlesky špon a polodrahokamů

Může se použít natočením spodní stěnou do místnosti...

Obsahuje:

Velký dvoj hrot Křišťálu s měděnou spirálou, další Křišťálová drůza pod hrotem, který prochází středem pyramidy, velké české granáty, železné kuličky, lemování Tyrkenitem, průhled celou pyramidou, do pyramidy jsou vloženy skleněné fosforitující kouličky... měděné zlaté symboly

Zdobení spodní stěny - olemováno stříbrným řetízkem, českými granáty a Tyrkenitem

*******

Dárkově baleno s Certifikátem / podrobný popis

V tomto orgonitu je zabudovaná i Ochrana aury proti negacím

*******

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější drahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Howlit / Magnezit - kámen Harmonie, Meditace... učí nás přijímat vše co je kolem nás, bez potřeby něco měnit. Také napomáhá ,,se mít rád,, aktivuje srdeční Čakru.

Tyrkenit - kámen barvy tyrkysu, má přirozenou schopnost přitahovat kladné energie, má posilující a regenerační schopnosti na celé tělo.

*******

Bude přiložen návod/rada jak orgonit využít k mentální technice Alfa/pozitivní myšlení.

V běžné domácnosti se umistňuje do místnosti, kde se rodina nejvíce zdržuje. Může eliminovat elektrosmog z televize, stát u PC... vhodné těžítko do všech prostor, kde je potřeba nastolit Rovnováhu a Ochranu

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči a neumí dělat zázraky...

Orgonitová pyramidka obsahuje více druhů kovových špon, křišťál a různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), velmi kvalitní čirou pryskyřicí bez příměsí ( používá se i ve zdravotnictví )

***************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Před odesláním každý orgonitový energetizer nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.