cz

Orgonit pyramida B1 * Galaxie se Šungitem Jaspis

Orgonit pyramida  B1 * Galaxie se Šungitem Jaspis
vyprodáno

Popis

Tato nabídka: ihned k odeslání

Tento vyobrazený ORGONIT je vyroben při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Je nejen krásný ale i účinný ♥

Pyramida s kamennou kouličkou ve špičce - Jaspis červený. Střední část Křišťál, Šungit, olemováno zeleznými kuličkami a na středu spodní stěny ručně tepané měděná spirál pro zesílení orgonitu.

Pyramida Galaxie - pyramida je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii * dosah orgonové energie do 14 až 18 m ( dle vnímavosti majitele ).

Hmotnost 65g, 5 cm x 5 cm x 5 cm - rozměr.

Barva : čirá s odlesky špon a polodrahokamu - špička nádech blankytu

Křišťál - zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

ŠUNGIT - je vzácná uhlíková hornina, naleziště pouze v severozápadním Rusku. Odhad jeho stáří je kolem 2 miliard roků. Pro jeho záhadný původ a vynikající vlastnosti je velmi vyhledávaný a oblíbený. Eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny, čistí a desinfikuje - je samonabíjecí.

Jaspis je kámen pro spojení s energií země. Přináší do života klid, vyrovnanost, stabilitu a rovnováhu. Dodává sebedůvěru, pevnou vůli a odvahu čelit problémům. Podporuje toleranci, trpělivost, soucit, rychlé uvažování, soustředění a představivost. Učí skromnosti, šlechetnosti a empatii. Pohlcuje negativní energie. Potlačuje stres, deprese, chrání před zlobou, nenávistí a zklamáním. Pomáhá zlepšit organizační schopnosti, využívá se také v boji se závislostmi.

Orgonitová energie je velmi silná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani neumí dělat zázraky.

Bude přiložena rada, jak pyramidu používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Orgonitová pyramida obsahuje více druhů kovových špon, Křišťál, spirálu, polodrahokamy, čirou pryskyřici, používanou i ve zdravotnictví.

Každý orgonit před odesláním dobíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.