cz

Orgonit pyramida 1 - Sluníčkový Citrín 5x5 cm

490,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
210,- Kč

Popis

Tato nabídka: ihned k odeslání

Tento vyobrazený ORGONIT je vyroben při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Je nejen krásný ale i účinný ♥

Pyramida s Citríny ve špičce / zajímavé třpytivé kousky, zlatavá barva špičky. Střední část Křišťál, každá stěna má český Granát a ve spodní vrstvě v každém rohu je Avanturin, každá stěna má měděný výlisek a na středu spodní stěny ručně tepané měděná spirál pro zesílení orggonitu.

Pyramida s Citrínem - pyramida je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii * dosah orgonové energie do 10 až 14 m ( dle vnímavosti majitele ).

Hmotnost 65g, 5 cm x 5 cm x 5 cm - rozměr.

Barva : čirá s odlesky špon a polodrahokamu - špička zlatavá

Citrín - kámen štěstí, bohatství/hojnosti a úspěchu...také se mu říká kámen slunce...má schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňuje naší mysl. Nejsilněji jeho síla je v pupečním centru...odstraňuje neklid, strach a nespokojenost...má spoustu kladných vlastností, funguje jako universální čistič a regenerátor organismu. Ve středověku věřili, že majitele dokáže proměnit ve velmi oblíbenou osobu...

Křišťál - zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce... podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Avanturin - rozsévá tichou radost a klid

Orgonitová energie je velmi silná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani neumí dělat zázraky.

Bude přiložena rada, jak pyramidu používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Orgonitová pyramida obsahuje více druhů kovových špon, Křišťál, spirálu, polodrahokamy, čirou pryskyřici, používanou i ve zdravotnictví.

Každý orgonit před odesláním dobíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.