cz

Orgonit osobní - Rovnováha Života

230,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Chtěla bych vám nabídnout krásný, osobní orgonitek zajímavého tvaru... vhodný i do kabelky, pod polštář, na oltářek... k PC

Je velmi krásný / dekorativní. Celý čirý... s odlesky polodrahokamu a špon. Vysílá pod kyvadlem točivou energii...

1.Čakra

Obsahuje: Křišťál, červený Jaspis

Velikost 4 x 2,5 cm - hmotnost cca 25g

Podrobný popis / certifikát bude přiložen.

Vyrobeno při Úplňku...

Zacílení: energie, sexualita, harmonizace Emocí

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Jaspis červený - Očistná energie - dodává odvahu, sílu, moudrost a energii. Také se mu říká ,,matka všech kamenů,, umí dodávat soucit, pochopení i trpělivost. Tiší lásky bol... aktivuje sexuální pud...

**************************************************

Orgonitek osobní - funkce má stejné jako každý orgonitový výrobek / eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny, můžeme ho nosit u sebe, položit si ho na noční stolek, mít ho v blízkosti PC nebo na pracovní stůl... nebo darovat tomu, koho chceme ochránit... Rozsah 5 až 8 m ( dle vnímavosti majitele )

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás žádná činnost, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není v pořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba a vlastnosti polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, krystal křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií kyvadlem

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.