cz

Orgonit osobní * Jaspisové srdce *

560,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Ihned k odeslání

Osobní orgonit / těžítko ve tvaru srdce s prostorem pro vložení menšího srdíčka...

Vkládací srdíčko dostanete jako dárek dle momentální nabídky skladu

Vhodný pro všechna znamení Zvěrokruhu. Zejména pro Rybky, Vodnáře, Panny

Aktivuje 1. čakru

Obsahuje - celá horní vrstva je plná červených jaspisů, další vrstva křišťál, spodní vrstva obsahuje tepanou měděnou spirálu s českým granátkem.

Rozměr - 5,5 x 5 x 3 cm *** Hmotnost 115 g

Barva - čirá s odlesky špon a polodrahokamů.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Jaspis červený - Očistná energie - dodává odvahu, sílu, moudrost a energii. Také se mu říká ,,matka všech kamenů,, umí dodávat soucit, pochopení i trpělivost. Tiší lásky bol...Má i velký rozsah léčebných vlastnosti - srdíčko, tlak, ledviny, všechna onemocnění krve...aktivuje sexuální pud...

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

Podrobný popis ,,certifikát,, bude přiložen.

*****************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásný, dekorativní orgonit...

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Nabízím vám orgonitek, který si můžete položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, využít jako těžítko k PC, televizi...můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie 20 m, dle vnímavosti majitele.

Majitele tohoto orgonitu bude orgonitová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií přes kyvadlo.

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.