cz

Orgonit náušnice * Akvamarínky pro čistou Duši

320,- Kč
2 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
200,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato nabídka: ihned k odeslání

Naušničky jsou vyrobeny při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii. Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Zacílení: Energie * Harmonie * čistá Duše

****************************************************

Naušničky ve tvaru srdíčka obsahují Křišťál, Akvamarin, třpytky

*** lehoučké... příjemné na nošení ***

zadní stěna dozdobena mikrokuličkami - jsou krásné i ze zadní strany

****************************************************

Barva: Blankyt s odlesky špon, polodrahokamů.
Rozměr srdíčka 1,5 cm x 0,5 cm

Nerez afroháčky + zarážky jsou součástí

Změna zavěšení možná - uzavírací, Ag stříbrné 

Bude přiložena rada, jak Orgonit používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

Popis / Certifikát vystaven. Dárkově baleno.

***

Srdíčko - je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonové energie do 5m / 1ks ( dle vnímavosti majitele ).

Křišťál - zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády. Paměťová buňka Země...

Akvamarin - Kámen barvy moře... projasňuje a zklidňuje naší duši..., říká se, že je to kámen mystiků a léčitelů - čistoty mysli, cudnosti a nevinnosti. Učí nás být v každé situaci čistým, dobrým člověkem. Udržuje věčné mládí a přináší nám štěstí do života.

***

Proč si tento orgonitek pořídit?

Originální šperk...

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není v pořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach / obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není v pořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka, obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Orgonit obsahuje více druhů kovových špon, křišťál, šponové spirály, polodrahokamy, čirou pryskyřici, používanou i ve zdravotnictví.

Orgonitová energie je velmi silná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani neumí dělat zázraky.

Každý orgonit před odesláním dobíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.