cz

Orgonit na mobil - proti elektrosmogu - GRANÁT

1 ks
1 den
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
125,- Kč
150,- Kč

Popis

Tento krásný orgonit je vhodný na mobil, nebo na jakýkoliv elektro přístroj pro pohlcování elektrosmogu.

Rozměry: 15 x 15 x 2 mm

Použité kameny: křišťál, granát

Použité špony: mosaz

K orgonitu dostanete i oboustrannou samolepku na přilepení. Tloušťka cca 1 mm, křišťálově průhledná, aby nekazila dojem.

Křišťál je nejmocnějším a nejuniverzálnějším kamenem v celé kamenné říši. Již po chvilce ucítíte jak se celým vaším tělem rozbíhají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. Jeho duhové odlesky ve vás znovu probudí nevinnou dětskou energii a touhu po poznání. Jeho jemná energie čistí důkladně naši auru, odhání od nás negativitu, pomáhá nám se udravit a opět si užívat život tak, jak si přejeme.

Odvážný... vášnivý... touhyplný.... něžný... vstřícný... sebevědomý....

To jsou charakteristické přívlastky granátu... Tento náramek je ztělesněním jistoty, sebevědomí a uvědomění si vlastního já, vlastních potřeb a tužeb.

Krásně malinová barva granátových kamínků prozáří náš den, zlepší náladu, podpoří krevní oběh a celkově nás nadopuje svou živočišnou energií. Krásné kamínky nám připomínají, že ne všechno na světě jde řešit a posuzovat rozumem. Že prostě někdy je zdaleka nejlepší spolehnout se, co nám našeptávají naše city, co nám povídá naše podvědomí.

Každý orgonit je unikátní, nikdy nenajdete dva stejné, proto prosím berte fotografie jako ilustrativní.

Nezapomeňte si přečíst veškeré informace o orgonitech na mém profilu :-)

Každý náš orgonit vytváříme s láskou a nadšením. Berte prosím na vědomí, že každý kousek je originál a nikdy nenajdete dva stejné. Domů vám tedy přijde kousek velmi podobný tomu na fotkách, ale vždy se budou v drobnostech lišit.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.