cz

Orgonit *Motýlek posel jara*,3

Orgonit *Motýlek posel jara*,3
vyprodáno

Popis

Motýl - Cit pro krásno, pro něhu, ale také pro křehkost, je velkým symbolem proměny, magie, tajemství přírody, lidský cit pro barvu, nestálost lidské povahy a partnerství, povrchnost, pomíjivost, vynáší duše do nebe, ztělesní lidskou duši vrácenou zpět na zem nebo je ztělesněním božstev

Tento orgonitový *Motýlek* byl odlit při úplňku pro jeho zesílení....

Barva : čirá/poslení vrstva s odlesky špon a polodrahokamů

Velikost: průměr 4 cm - hmotnost cca 10g

Obsahuje: Kovový komponent ozdobený Křišťálem, Sněžný křemen, Karneol, Avanturín, Obrázkový Jaspis, Sodalit, Jaspis Dalmatin. Podsypáno měděnými šponami. V ceně je zavěšení.

Podrobný popis bude přiložen.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Chrání před negativní energií... odpuzuje zlé sny... navozuje klidný spánek

Sněžný křemen pomáhá nacházet poučení v tom, co prožíváme, a současně se zbavovat odpovědností a omezení přesahujících naše síly. Výborně poslouží lidem, kteří se v nynější situaci cítí jako ve svěráku - ve skutečnosti si ji způsobili jen proto, že mají potřebu cítit se užiteční.

Po duševní stránce zvyšuje schopnost taktního jednání a posiluje smysl pro spolupráci. Pomáhá přemýšlet dříve, než promluvíme. Při meditaci zajistí spojení s hlubší moudrostí, kterou jste dosud odmítali.

Sněžný křemen poslouží dobře ve všech případech, kdy lze použít i čirý křemen. Jeho působení je sice pomalejší a jemnější, ale v důsledku naprosto stejně účinné.

Avanturin - rozsévá tichou radost a klid...

Sodalit - zemitá povaha toho kamínku v nás upevňuje stabilitu a klid, posiluje naše odhodlání, přecitlivějším lidem dodává odvahu. Má velmi zajímavou vlastnost - držíme-li kamínek a myslíme-li na určitou osobu - vibracemi kamínek posílá naše myšlenky k oné osobě...

Dalmatin jaspis má nádherné béžové zbarvení s černými fleky. Obecně pomáhá dospělým najít jejich dětskou stránku, podporuje hravost, rodinu, věrnost a posiluje ducha. Má také uklidňující vliv na děti i zvířata. Je doporučováno jej pokládat vedle dětské postýlky, odhání zlé sny a pomáhá dítěti klidně spát. Dalmatin jaspis je charakteristický svou pomalou vibrační energií, která je ale velice účinná a působí dlouhodobě.

Karneol kámen Ženy - velmi oblíbený polodrahokam - nositel štěstí...jeho výrazná barva nás nabíjí energií a motivuje k tvořivosti. Ve starověku se nosil jako ochranný kámen.

Obrázkový Jaspis

Je ideální pro tvoření, podnikání, iniciativu a posílení důvěry. Své místo určitě najde u každého umělce nebo spisovatele, neboť pomáhá odstraňovat bloky a podporuje kreativitu. Pomáhá skrytým myšlenkám, smutku a obavám vyplynout na povrch. Je užitečný také při obchodním jednání, zakládání firmy a cestování do zahraničí.

V práci jej můžete umístit na stůl nebo poličku, odstraňuje a mírní následky geopatogenních zón a elektromagnetického záření.

Majitele tohoto orgonitu bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.