cz

Orgonit * Miska * Štěstí * Komunikace

680,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Chtěla bych vám nabídnout úplňkový orgonit * Těžítko vhodný k PC nebo k televizi

Tato nabídka: ihned k odeslání

Tento vyobrazený ORGONIT je vyroben při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Objednáváte konkrétní ks - dle vyobrazení. Je velmi krásný vhodný i jako dárek pro své nejbližší, které chceme ochránit.

Zacílení sestavy kamínků:

Štěstí, léčivost, komunikace

Orgonit obsahuje: je plný Křišťálků mezi které je vložen přírodní kousek Disthenu + nádherné krystaly Citrínu

Na spodní stěně spirálka

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou léčbu ani nedokáže zázraky...

Hmotnost 85g, základna 5 cm, výška 3 cm - barva čirá s odleskem polodrahokamů a špon.

V praxi se může postavit k PC, TV - aby odstraňoval záření, mít ho jako těžítko na psacím stole v kanceláři, pro lepší komunikaci s okolím a nastavení příjemnějšího prostředí, položit si ho na noční stolek pro kvalitnější odpočinek nebo si ho umístnit tam, kde trávíte více času. Také ho můžete nosit neustále při sobě...

Orgonitová energie - živá energie

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

Popis / certifikát vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

***************************************************

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Citrín - kámen štěstí, bohatství/hojnosti a úspěchu...také se mu říká kámen Slunce...má schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňuje naší mysl. Nejsilněji jeho síla je v pupečním centru...odstraňuje neklid, strach a nespokojenost...má spoustu kladných vlastností i léčebně: funguje jako universální čistič a regenerátor organismu. Ve středověku věřili, že majitele dokáže proměnit ve velmi oblíbenou osobu...

*************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásná originální dekorace / těžítko... plná drahokamů

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Nabízím vám orgonitek, kterým si můžete zpříjemnit prostředí - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie do 20m, dle vnímavosti majitelky. Může tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Majitele tohoto orgonitku bude orgonová energie chránit před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií kyvadlem...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.