cz

Orgonit * Miska * Energie

520,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Chtěla bych vám nabídnout úplňkový orgonit * Těžítko vhodný k PC nebo k televizi

Tato nabídka: ihned k odeslání

Tento vyobrazený ORGONIT je vyroben při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Objednáváte konkrétní ks - dle vyobrazení. Je velmi krásný vhodný i jako dárek pro své nejbližší, které chceme ochránit.

Zacílení sestavy kamínků:

Energie, regenerace

Orgonit obsahuje: je plný Křišťálků mezi které je vložen nádherný velký probarvený Křišťál + krystal Ametystu + Sodalit + Tyrkenit + Hematit + Chalcedon a Achátek

Na spodní stěně spirálka

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou léčbu ani nedokáže zázraky...

Hmotnost 80g, základna 5 cm, výška 3,5 cm - barva čirá s odleskem polodrahokamů a špon.

V praxi se může postavit k PC, TV - aby odstraňoval záření, mít ho jako těžítko na psacím stole v kanceláři, pro lepší komunikaci s okolím a nastavení příjemnějšího prostředí, položit si ho na noční stolek pro kvalitnější odpočinek nebo si ho umístnit tam, kde trávíte více času. Také ho můžete nosit neustále při sobě...

Orgonitová energie - živá energie

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

Popis / certifikát vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

***************************************************

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Ametyst - životní síla a energie, kámen čistoty duše a klidu. Také se mu říká kámen králů - skoro vždy byl vsazen do královských šperků. Odstraňuje veškeré toxicity, přisuzuje se mu, že majiteli napomáhá snižovat účinek alkoholu, používá se i při odvykání kouření apod. Léčebně je vhodný k podpoře imunitního systému, při zánětech...

Ametyst zesiluje aktivitu křišťálu - přes křišťálek orgonit dodává energii, vitalitu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Ametyst také dokáže člověka vnitřně uklidnit, dodat mu energii - je vhodný i do ložnice pro kvalitnější spánek.

Hematit - velmi známý polodrahokam v výbornými vlastnostmi, má zemitou povahu, jeho vibrace nám dodávají energii a vitalitu. Aktivuje naše skryté rezervy energie. Odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, které mají vliv na celý organismus. Přináší vnitřní klid, bezpečí a ochrany Země. Léčebně při všech poruchách krve, krevního oběhu, srdce, ledviny.

Tyrkenit - kámen barvy tyrkysu, má přirozenou schopnost přitahovat kladné energie, má posilující a regenerační schopnosti na celé tělo i duši. Podporuje zdravý růst kostí, vlasů, nehtů.

Chrání před negativní energií... odpuzuje zlé sny... navozuje klidný spánek

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Léčebně je velmi vhodný při odstraňování jedovatých látek z prostředí kde se pohybujeme i z potravin, zklidňuje všechny problémy s trávením...Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

Howlit / Magnezit - kámen Harmonie, Meditace... učí nás přijímat vše co je kolem nás, bez potřeby něco měnit. Také napomáhá ,,se mít rád,, aktivuje srdeční Čakru. Léčebně má veliký rozsah snižuje cholesterol, prevence proti srdečním chorobám, úleva od migrén, napomáhá zlepšení trávení...

Sodalit - zemitá povaha toho kamínku v nás upevňuje stabilitu a klid, posiluje naše odhodlání, přecitlivějším lidem dodává odvahu. Má velmi zajímavou vlastnost - držíme-li kamínek a myslíme-li na určitou osobu - vibracemi kamínek posílá naše myšlenky k oné osobě... Léčebně posiluje imunitní systém, posiluje funkci štítné žlázy.

Chalcedon - s čistou energií, která dokáže proměnit vnitřní neklid, strach, obavy v radostné pocity...pohlcuje negativní energie... uvádí tělo i mysl do vzájemné harmonie. Napomáhá pozitivně v mezilidských vztazích, lásce - vyrovnává emoční prožitky. Léčebně je všestranný, velmi vhodný pro ženy trpící onemocněním pohlavních orgánů.

Magické užití: Vyhání strach, hysterii, deprese, duševní onemocnění a smutek. Podporuje klid a pokojné pocity. Nosíme jej také k rozehnání iluzí a fantazií. Proti strachu, odvrací psychické útoky a negativní magii. Pomáhá také předcházet nehodám.

*************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásná originální dekorace / těžítko... plná drahokamů

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Nabízím vám orgonitek, kterým si můžete zpříjemnit prostředí - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie do 25m, dle vnímavosti majitelky. Může tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Majitele tohoto orgonitku bude orgonová energie chránit před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií kyvadlem...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.