cz

ORGONIT - *Kobra* *Hadí síla*, 1

460,- Kč
5 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
140,- Kč
180,- Kč

Popis

Velikost: průměr 3,7x1,2 cm - hmotnost cca 10g

Obsahuje: kovového hada, 9x český Granát, Křišťál, Karneol, Tyrkenit, kovové špony, měď. Zavěšení.

Podobu hada používalo mnoho nejrůznějších kultur. V křesťanství je had symbolem energie a čisté síly, v okultismu představuje astrál. Had byl symbolem různých mystérií a býval i předmětem kultu. Ve starém Egyptě vyjadřoval kosmické síly. Symbolická forma hada závisí mimo jiné na jeho barvě. Dva hadi obtáčející meč nebo hůl symbolizují dvojí polarizaci astrálního světa. Už Kristova rada zněla ,,Buďte obezřetní jako hadi", proto je had také symbolem obezřetnosti, ale i jedovatého uštknutí. U mnoha národů, například v Číně, je had považován za chytré zvíře. V této zemi si lidé také schovávají hadí kůži, protože věří, že díky ní zbohatnou. Možná had z ráje změnil svoje chování, možná jsou okřídlená mystéria hadů pouhou pohádkou minulosti, ale je také možné, že je v těchto tvorech ukrytá síla, o které zatím ještě mnoho nevíme....

Podrobný popis bude přiložen.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Chrání před negativní energií... odpuzuje zlé sny... navozuje klidný spánek

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni.

Karneol - kámen Ženy - velmi oblíbený polodrahokam - nositel štěstí...jeho výrazná barva nás nabíjí energií a motivuje k tvořivosti, také je vhodný při problémech s krví - tiší rozbouřenou krev. Ovlivňuje a reguluje trávicí soustavu a vše s ní spojeno. Ve starověku se nosil jako ochranný kámen.

Tyrkenit - kámen barvy tyrkysu, má přirozenou schopnost přitahovat kladné energie, má posilující a regenerační schopnosti na celé tělo i duši. Podporuje zdravý růst kostí, vlasů, nehtů.

Majitele tohoto orgonitu bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.