cz

Orgonit Granátový Květ čisté Lásky * orámovaný

460,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
200,- Kč
180,- Kč

Popis

Ihned k odeslání, dárkově baleno s Certifikátem

Tento přívěsek má kov rámeček - karmický

Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení. Tento orgonitek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Zacílení - Energie, silnější vnímání Emocí, ochrana Lásky / sexualita

Obsahuje: Křišťál, 16 x český granát, bílý Achát

Barva kovového květu stříbřitá, zavěšení barvy stříbrné

Barva čirá - čirá, dozdobeno mikrokuličkami, zajímavý světelný efekt... aktivační třpyt kamínky

Zavěšení je v ceně imitace hadí kůže, velmi příjemné na nošení

Velikost přívěstku 3,5 x 0,9 cm

Podrobný popis / Certifikát bude přiložen.

Bude přiložena i rada / návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu

***

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější drahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu... celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Je velmi vhodný při odstraňování jedovatých látek z prostředí, kde se pohybujeme i z potravin. Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu... zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás žádná činnost, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, krystaly křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.