cz

Orgonit ( 6 ) ♥ Magie Lásky

370,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Orgonitek ve tvaru srdíčka / přívěsek. Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení.

Vhodný pro všechna znamení Zvěrokruhu...

Tento orgonitek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Zacílení - energie, harmonizace. Magie Lásky

Zesílená kombinace kamínků

Obsahuje: Křišťál vždy zajímavý kousek s něčím uvnitř ( zesílen ) zelená barva ( 4.Čakra srdeční ) Fuchsitu s Rubínem ( ženskost ) červený Jaspis ( 1.Čakra základní)

Dozdobeno červeným třpyt kamínkem a třpytkami, na spodní stěně černými mikrokuličkami.

Podrobný popis ,,certifikát,, bude přiložen.

Barva - horní vrstva čirá s odlesky špon a polodrahokamů. Spodní černá.

V ceně je zavěšení na černé imitaci hadí kůže

Rozměr srdíčka - 2,8 x 2,2 cm

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu... celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Jaspis červený - Očistná energie - dodává odvahu, sílu, moudrost a energii. Také se mu říká ,,matka všech kamenů,, umí dodávat soucit, pochopení i trpělivost. Tiší lásky bol... aktivuje sexuální pud.

Rubín - magický kámen - kámen života... Ochranný kámen - štít před negativními energiemi. Traduje se o něm, že je dárcem životní energie. Symbolizuje prasílu lásky, oheň čistoty a proměny.

Fuchsit - polodrahokam odvahy, zvyšuje naší sebedůvěru. Podporuje rozvážnost a nadhled. Jen pro zajímavost - tímto rozdrceným kamínkem si Kleopatra líčila oční stíny...

Černá barva symbolizuje silnou energii Země / Ochranu * Červená Energie / Emoce * Zelená je barva srdíčka...

*******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásný neobvyklý šperk... s magickými vlastnostmi

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není v pořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není v pořádku a naše podvědomí se brání.

S energetickým systémem v nerovnováze jsme náchylnější k přijímání negativ

Nabízím vám malý orgonitek, který můžete nosit jako šperk - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie 8 m, dle vnímavosti majitelky. Může si ho zavěsit do prostoru a tím tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Majitele tohoto přívěsku bude orgonová energie chránit před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů, mobilů, PC záření a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada / návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Certifikát / Popis vlastností orgonitu a vložených polodrahokamů.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.