cz

Orgonit 5) Kužel EX * Kamínky Štěstí

Orgonit 5) Kužel EX * Kamínky Štěstí
vyprodáno

Popis

Ihned k odeslání.

konkrétní ks dle vyobrazení s certifikátem ( popis vlastností a vložených kamínků )

Tento kužel je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Zacílení: mimo vlastnosti orgonitu - Energie, Ochrana, sluneční energie, Láska, Ženskost, porozumnění s cílením na příjemné pocity. Tlumení depresí.

Obsahuje:

Křišťál agua Aura, Larimar, přírodní krystal Rubelitu/Turmalín, Rubíny, Citrín, Azurit, Růženín, pobaltský Jantar... Obklopeno českými granátky, střední vrstva Křišťál, ve spodní vrstvě Andělíček s českými granáty, olemováno Tyrkenitem.

Kužel je universální pro všechna znamení Zvěrokruhu s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonové energie do 18 m ( dle vnímavosti majitele ).

Hmotnost 80g, základna 4,5 cm - výška 5 cm.

Barva : čirá

Křišťál - zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Citrín - kámen štěstí, bohatství/hojnosti a úspěchu...také se mu říká kámen slunce...má schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňuje naší mysl. Nejsilněji jeho síla je v pupečním centru...odstraňuje neklid, strach a nespokojenost...má spoustu kladných vlastností... Ve středověku věřili, že majitele dokáže proměnit ve velmi oblíbenou osobu...

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni.

Turmalín/rubelit - růžový - tento polodrahokam nemá nikdy nepříznivé účinky... vždy pozitivní ve prospěch majitele. Má očistnou i magickou sílu - čistí všechna čakrová centra - odvádí z těla negativní energie. Traduje se o něm, že je symbolem mateřské lásky. Posiluje a vyrovnává energii srdce. Také tiší bolesti duše...

Rubín - kámen života...Ochranný kámen - štít před negativními energiemi. Traduje se o něm, že je dárcem životní energie. Symbolizuje prasílu lásky, oheň čistoty a proměny. Vynikající pomocník u všech problémech spojených s krví...

Larimar je duchovním kamenem, umožňuje hlubokou meditaci... spojení se světem andělů, stejně jako navázání kontaktu s dalšími světy.Jedná se o vynikajcí kámen pro všechny, kdo hledají spřízněnou duši. Léčí srdeční traumata i traumata z minulých životů. Odstraňuje strach a pocity viny. Uklidňuje při stresu. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost a radostnou dětskou hravost. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou. Odstraňuje zablokovanou energii v oblasti hlavy, krku a hrudníku, čistí meridiány.

Howlit / Magnezit - kámen Harmonie, Meditace... učí nás přijímat vše co je kolem nás, bez potřeby něco měnit. Také napomáhá ,,se mít rád,, aktivuje srdeční Čakru.

Tyrkenit - kámen barvy tyrkysu, má přirozenou schopnost přitahovat kladné energie, má posilující a regenerační schopnosti na celé tělo. Podporuje zdravý růst kostí, vlasů, nehtů.

Azurit

Jantar - je organického původu - zkamenělá pryskyřice jehličnatých stromů. Stáří 50 mil. let.... Tato zkamenělá pryskyřice je nabita původní sluneční energií - má nebývalou schopnost náš organismus pročistit a projasnit. Jantar v nás aktivuje pozitivní myšlení - přináší radost...vynikající pomocník proti depresím a smutku v duši. Od pradávna používán i pro svoji schopnost uvolňovat silice, které tlumí bolest

*****************************************************

Bude přiložena rada jak pyramidu používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Orgonit obsahuje více druhů kovových špon, křišťál , čirou pryskyřici, používanou i ve zdravotnictví.

Před odesláním každý výrobek dobíjím vlastní Energií přes kyvadlo

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.