cz

Orgonit (10) Pro Čarodějku se Sagenitem chir ocel

Orgonit (10) Pro Čarodějku se Sagenitem chir ocel
vyprodáno

Popis

Orgonitek ve tvaru srdíčka / přívěsek pro ženy s esoterickými schopnostmi a tak trochu *čarodějky*.

Konkrétní ks dle fota

Zavěšení chirurgická ocel 316L

Mohu vám nabídnout nerez / chir ocel řetízek - přiobjednat

( Vysoce legovaná ocel, austenitická. Neuvolňuje nikl, hypoalergenní )

Zacílení - energie, očista aury, meditace, harmonizace

Velmi silná kombinace kamínků...

Obsahuje: Křišťál / Sagenit ( Venušiny vlasy ) Obsidian vločkový, muskovit s Turmalínem, Lapis, Fuchsit, měsíční kámen / Opalit, český granátek

Dozdobeno červeným třpyt kamínkem a na spodní stěně černými mikrokuličkami.

Podrobný popis ,, certifikát,, bude přiložen.

Barva - horní vrstva čiré s odlesky špon a polodrahokamů. Spodní černá.

V ceně je zavěšení na imitaci hadí kůže, velmi příjemné na nošení

Rozměr srdíčka - 2,8 x 2,2 cm

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Sagenit - Venušiny vlasy...Amorovy šípy... je intenzivnější než čirý křišťál, vrací čakry do rovnováhy. Usměrňovač energie... indiguje Alfa vlny v mozku...omlazuje...ochraňuje...když ho nosí žena, přitahuje muže... Má vynikající nejen esoterické ale i universální léčebné vlastnosti.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni.

Měsíční kámen / Opalit - můj nejoblíbenější kámen, velmi silný polodrahokam s výbornými vlastnostmi. Jeho síla se během úplňkového cyklusu mění - v každém fázi se zaměřuje na jiné odstraňování negativ. Proto je universální na všechny problémy jak zdravotní tak emoční. Tento polodrahokam je hlavně určen ženám...umí se rychleji naladit na ženskou auru - srovnává hormonální reakce, které vlastně vše řídí v lidském těle - jak na úrovni samoléčby tak dodání energie a vitality.

Muskovit - zrcadlo Duše, používá se na velmi křehké úrovni. Pomoci magie s ním lze přivábit milovanou osobu. Pohlédnout do vlastní duše bez příkras, nahlédnout do minulých životů.

Turmalín/skoryl - nejsilnější ochranný kámen, vhodný pro všechny blokády, které nám brání zdravě a čistě žít...má očistnou a léčebnou sílu...čistí všechna čakrová centra...odvádí z těla negativní energie. Chrání nás před kosmickým i pozemským zářením - vynikající štít proti lidskému zlu a zlobě. Léčebně velmi silný proti virovým chorobám, posiluje nervovou soustavu i lymfatický systém. Zmírňuje bolesti všeho druhu...po měsíčním kameni můj nejoblíbenejší kámen...

Tyrkys - jeden z nejvzácnějších polodrahokamů s vynikajícími vlastnostmi, rozptyluje negativní pocity, udržuje zdravou rovnováhu mysli. Podle tradice vytváří svojí vibrací kolem nás ochranné silové pole. Jeho nejvzácnější vlastností je barvozměna...která nás varuje před blížícím se nebezpečím, změnou zdravotního stavu...je-li změna negativní, blankytně modrá barva zmatní...Zdravotně je velmi vhodný při zánětlivých onemocnění, krku, průdušek a při srdečních obtížích

Lapis lazuli - Královská modř symbolizuje duchovní hloubku a absolutní světlo vnitřní harmonie. Hlavní přednost tohoto vzácného polodrahokamu je v duchovní oblasti - Přátelství, Moudrost, Láska. Ochranný kámen i pro děti, dává nám pocit bezbečí, učí nás rozpoznávat signály, které nás navedou na správnou cestu životem. Léčebně posiluje zrak, snižuje krevní tlak, posiluje imunitu, čistí krev a je velmi účinný při nespavosti.

Obsidián vločkový - kámen čarodějek... silný ochranný kámen, pomáhá důkladnému a hlubokému léčení duše. Blokuje škodlivé energie, destruktivní vlivy, geopatogenní zóny. Odhaluje problémy a jejich příčiny. Pomáhá odstraňovat staré bloky a traumata, přináší vhled do podvědomí a ke kořenům problémů. Napomáhá rozpoznat "špatné" myšlenky a zbavit se jich. Upozorňuje na zkostnatělé nefunkční vzorce chování.. pomáhá klidu a vnitřnímu soustředění - pokud jej hledáte..

Černá barva symbolizuje silnou energii Země - bílá Duchovní světlo - harmonie - rovnováha. Ochraňuje, dodává nám sebejistotu, učí nás chápat sama Sebe. Prevence proti infekcím, prokrvuje, obnova buňek...

****************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásný neobvyklý šperk...

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Nabízím vám malý orgonitek, který můžete nosit jako šperk - nebo si ho položit na své oblíbené místo, kde trávíte více času, můžete ho mít i u postele, dosah orgonitové energie 8 m, dle vnímavosti majitelky. Může si ho zavěsit do prostoru a tím tento prostor přetvářet - nabíjet pozitivní energií.

Majitele tohoto přívěsku bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií přes kyvadlo...

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.