cz

Náušnice - PERLOVÉ 3 - perly radosti - chir. ocel

570,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč

Popis

Náušnice "PERLOVÉ 3" - vyrobené ručně z chirurgické oceli, s ocel.korálky, pravými, bílými perlami a větší dvojperlou - nejsou to korálky perleťové barvy, ale přírodní materiál. Náušnice mají ručně vyrobené, uzavřené háčky.

Vhodné pro alergiky.

Délka celé náušnice (včetně uzavřeného háčku) cca 5,8 cm.

Perly

symbolizují Měsíc, vodu, centrum stvoření a vesmír. Ve staré mytologii byly perly zasvěceny bohyni Isis a nosily se pro naklonění její přízně. Perly jsou tradičně spojovány se vším ženským, kreativním a pečujícím. Podporují plodnost. Užívány v magii lásky šíří láskyplné vibrace. V některých kulturách se nosí jako pojistka šťastného manželství. Pomáhají přitahovat štěstí, úspěch, hojnost a bohatství. Ochraňují domov před ohněm a zahánějí démony. Perly můžeme nosit k ochraně zdraví, na doplnění fyzické síly, prodloužení života a k dodání odvahy.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný - drží stálý tvar, hypoalergenní - vhodný pro alergiky.

Objednávku odesíláme v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.