cz

Náušnice - Danielle - ACHÁT dračí - kámen pohody - pecky - tepané - hypoalergenní chirurgická ocel

215,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

Náušnice "DANIELLE" - pecky - vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané - s minerálem - achát dračí (kámen pohody, barva do fialova). (po předešlé domluvě je možné vyrobit náušnice i s jiným minerálem)

Vhodné pro alergiky, k náušnicím jsou silikonové zarážky.

Vhodné pro alergiky.

ACHÁT (dračí)

Užití: odvaha, síla, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá odstranit vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro děti.

V nabídce mám i jiné (minimalistické) pecky.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávky odesílám v termínu, který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet. Doba dodání není u všech výrobků stejná.

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.