cz

Narozeninový set se žirafou

850,- Kč
10 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
80,- Kč
139,- Kč

Popis

Narozeninový set pro holčičku – skvěle se hodí na narozeninovou oslavu, focení, jako dárek pro maličkou oslavenkyni nebo jen tak na parádu :)

Bodýčko je s šitou látkovou aplikací žirafy a číslovky, vyrobené ze 100% kvalitní atestované bavlny. Lze vyrobit i body s dlouhým rukávem nebo mimitričko. Na body lze doplnit i jméno - připište prosím do poznámky v objednávce

Sukýnka z kvalitního bavlněného plátna, v pase na gumu (uvnitř ve švu je otvor, takže je možné gumu regulovat podle potřeby) sukýnka je bohatě řasená. Sladěná s body a čelenkou.

Čelenka - připište prosím obvod hlavičky do poznámky

Vše je vyrobeno pečlivě, z kvalitních materiálů a s láskou :)

Ve výběru při objednání:

2dílný set je: body a sukně

3dílný set je: body, sukně i čelenka

Sukni i čelenku lze vyrobit přímo na míru. Stačí připsat do objednávky rozměry – u sukýnky přes bříško a délku. U čelenky obvod hlavičky v místě kde bude holčička čelenku nosit.

Lze upravit i barevnou kombinaci u celého setu podle vašeho přání. (barevnost aplikace, sukýnky i kombinace stuh na čelence). Pokud si přejete set jakkoli upravit na přání, případně vyrobit k setu i rodinná trička prosím o info mailem

Sety vyrábím podle objednávek, doba dodání je týden (občas se může i protáhnout na 14dnů) vždy budete o dodací lhůtě informováni při potvrzení objednávky. Pokud to jde, snažím se časově vyjít vstříc.

Ve velikostech:

3-6měs

6-9měs

9-12měs

12-18měs

Rozměry jednotlivých velikostí jsou ve fotogalerii 

Děkuji, že nekopírujete mé návrhy a mou práci ;)!!

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.