cz

Náhrdelník...Mořský korál...chirurgická ocel

166,- Kč
2 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
180,- Kč

Popis

Jemný řetízek v minimalistickém stylu - s červeným korálem - 8 mm a nerezovými kuličkami.

Délka: 48 cm ( lze upravit - připište do objednávky)

Chirurgická ocel je používána ve zdravotnictví, vhodné pro alergiky na kovy.

Gaia2019

 

KORÁL

Korál posiluje pohybový systém člověka a to zejména kosti. Ze svalů dokáže odstranit nečistoty. Stejně zvyšuje sílu cév a srdce, čímž stabilizuje celý oběhový systém. Vyživuje a ochraňuje krevní buňky a pomáhá také při anémiích.

Účinný je i při regeneraci tkání a proto zkracuje hojení ran. Jeho pozitivní účinky využijí také všichni s poruchami trávicího traktu. Pomáhá s onemocněními úst, jícnu, žaludku i střev.

Zmírňuje také příznaky onemocnění ledvin a močového měchýře. Pokud člověka trápí potíže s míchou, může také využít sílu korálu. V rámci nervového systému pomáhá také při poruchách mozku.
Čištění a nabíjení:

Korál třeba pravidelně čistit a nabíjet na to, aby si zachoval všechny své pozitivní vlastnosti. Jelikož korál pochází z oceánu, jeho čištění by mělo probíhat ve slané vodě. Stačí ho na několik minut uložit do misky se slanou vodou. Slaná voda se dá vyrobit smícháním vody z kohoutku a mořské soli.

Po očištění se kámen osuší a dá se nabít. Protože korál může vyblednout na přímém světle, jeho nabíjení na slunci se nedoporučuje. Místo toho ho může člověk uložit na měsíční světlo, případně na čistý krystal.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.