cz

Mayská pyramida (1) orgonit * Komunikace

630,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
155,- Kč
180,- Kč

Popis

Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení. Pyramida je vyrobena při Úplňku. Orgonit bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Chtěla bych vám nabídnout orgonit, který má hodně možností využití: položit k PC, televizi... jako dekorační těžítko ... krásný dekorační dárek s výbornými vlastnostmi. Vhodná do domácnosti, větší prostory...

Obsahuje: Křišťál a Ametystový hroty ve špičce, Chalcedon, Avanturin, ručně tepaná měděná spirálka s granátky

Zesíleno měděnými šponami - vodivost v orgonitu

Hmotnost/rozměr: 115g / 6,5 x 4 cm / rozsah do 25m

Barevnost: čirá s odlesky špon a kamínků, špička blankyt

Výrobek má vystaven certifikát s popisem vlastností orgonitu a obsahem kamínků. Dárkově zabalen a přidám dárek pro Radost.

Bude přiložen návod/rada jak orgonit využít k mentální technice Alfa/pozitivní myšlení.

***

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Ametyst - životní síla a energie, kámen čistoty duše a klidu. Také se mu říká kámen králů - skoro vždy byl vsazen do královských šperků. Odstraňuje veškeré toxicity, přisuzuje se mu, že majiteli napomáhá snižovat účinek alkoholu, používá se i při odvykání kouření apod. Léčebně je vhodný k podpoře imunitního systému, při zánětech...

Ametyst zesiluje aktivitu křišťálu - přes křišťálek orgonit dodává energii, vitalitu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Ametyst také dokáže člověka vnitřně uklidnit, dodat mu energii - je vhodný i do ložnice pro kvalitnější spánek.

Chalcedon - s čistou energií, která dokáže proměnit vnitřní neklid, strach, obavy v radostné pocity...pohlcuje negativní energie... uvádí tělo i mysl do vzájemné harmonie. Napomáhá pozitivně v mezilidských vztazích, lásce - vyrovnává emoční prožitky. Léčebně je všestranný, velmi vhodný pro ženy trpící onemocněním pohlavních orgánů.

Avanturin - rozsévá tichou radost a klid, proto je také vhodný k léčbě všech nemocí, které ovlivňuje stres a nervozita - kožní problémy, trávení... při častých depresích / smutku, dovede nás naladit do rovnováhy. Tibeťané ho využívali i k léčbě očních problémů a psychoterapii.

***************************************************

Proč si tento orgonit pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani nedokáže zázraky.

V běžné domácnosti se umistňuje do místnosti, kde se rodina nejvíce zdržuje, k televizi, k PC

Vhodný i pro nemocného - odstraní všechny geotopatogenní zóny/záření z prostředí, kde se nemocný nejvíce pohybybuje - rychlejší hojení.

Každý orgonit před odesláním nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.