cz

Maxi sada svíček v barvě čaker

320,- Kč
2 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč

Popis

Svíčky v barvě čaker z vysoce kvalitního palmového vosku, neparfemované.

Palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýkoliv chemických přísad, je tedy zdravotně zcela nezávadný. Neobsahuje petrolej, ani žádné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček.

Svíčky z palmového vosku jsou velice tvrdé, mají dlouhou dobu hoření, nečadí a jsou vhodné i pro alergiky.

Podle jogínské tradice jsou čakry důležitá místa ovládající tělo i prostor mimo něj, která se mohou aktivovat barvami. Když jsou všechny barvy rovnoměrně aktivovány, procitne člověk ve svůj plný potenciál. Svíčkou můžeme příslušnou čakru aktivovat tím, že na ní zaměříme svojí pozornost při hoření. Na těle podle této tradice existuje mnoho čaker různého řádu. Nejdůležitějších je sedm základních čaker.

1. Kořenová čakra (červená)je spojená se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Může to být zemědělství, ale také např. činnosti nazývané jako konzumní způsob života. První čakra posiluje fyzickou, duchovní i duševní sílu.

2. Sakrální čakra (oranžová) má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii a tvořivé síly. Zablokování v této čakře způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí, ale platí to i opačně, potlačování emocí zablokuje tuto čakru.

3. Solar-Plexus čakra (žlutá) je sídlem vůle osobnosti, citových vazeb a mentálních pochodů. Zablokování vede k pocitům ztráty odvahy, porážky, ztráty svobodné vůle, vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.

4. Srdeční čakra (zelená)je čakra lásky a vztahů. Jde jak o vztahy k sobě, tak k druhým lidem, ale i k celému světu. Její blokace způsobuje neschopnost lásku dávat i přijímat.

5. Krční čakra (světle modrá) má na starosti komunikaci a projevy vůle v životě. Zablokování vede k neschopnosti se vyjádřit - vady řeči i prázdné myšlenky.

6. Čelní čakra (indigově modrá)se spojuje s intuicí a duchovními silami jednotlivce. Nedostatečná funkce pak vede k přízemním myšlenkám a k odmítání duchovna a esoterična.

7. Temenní čakra (fialová) je sídlem božské dokonalosti v člověku. Do harmonie se dostane, když jsou v harmonii všechny ostatní čakry.

Dodávám dárkově baleno v celofánu.

Cena za 2 kusy.

Při osobním předání v Praze odečtení ceny za poštovné a balné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.