cz

MANDALA SUN BRIGHT BAG * MIDDLE * PARROT®

MANDALA SUN BRIGHT BAG * MIDDLE * PARROT®
sleva 55%
799,- Kč 360,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
115,- Kč
290,- Kč

Popis


* Originální hand made kabelka s barevnou mandalou je pro náročnou, jemnou zákaznici, jenž ocení originalitu, vysokou kvalitu provedení a autorský design.
* Mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že­ obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu.
** Ilustrativní velikost M ** modelka 170 cm ** jediný kus **

Technický popis:
* Přední díl: je hladký, tvoří jej souvislý panel s mandalou. Opravdu krásná látka a keprovou vazbou. Kabelka je celoplošně podlepená na fixačním lisu vysocegramážním vlizelínem - pěkně udrží svůj tvar a styl i po delší době užívání. Celá kabelka je v detailech jemně doplněna a zvýrazněna neonovou koženkou.
* Zadní díl: je hladký, horizontálně členěný neonovou, kvalitní koženkou, zbytek je ze strukturované, pevné textílie, laděný do barvy s předním dílem. Spodní okraj zadního dílu je z červené koženky, tak aby byl chráněn spodní okraj proti ušpinění. Horní okraj je obloukově tavrovaný, lemovaný černou portou.
* Vnější zapínání: je zapuštěné, zip našitý na koženkový nosič zipu, Zip je kovový, nebo kostěný kvalitní české výroby WICO Děčín, zakončený textilním lajblíkem PARROT pro lepší manipulaci.
Střih vlastní PARROT MAJESTIC BAG.
* Podšívka: směs BA/polyamid. Uvnitř opravdu velká, nakládaná zipová kapsa + malá kapsa na mobil.
* Ucho: délky 60- 130 cm k nošení i tzv. crossbody, 100% POP přišito přes niklové průchodky a regulátor délky popruhu. Šíře ucha je záměrně 5 cm, aby neřezalo doramene.Dno kabelky je rozšířené 8 cm - odšité rožky tvoří plastický tvar 3D.
* Rozměry: prostorná kabelka - formát A4 = NE. Výška přední 30 cm, boční výška 35, šíře horní 29 cm, šíře spodní 29 cm, hloubka cca 8 cm, délka ucha nastavitelná 60 až 130 cm.
* Užití: krásná i praktická, je velmi pevná, unesete v ní i knihy a časopisy. Určená pro ženy jenž ocení vysokou kvalitu materiálu a pečlivé vypracování.
* Údržba: Kabelka je ošetřena impregnací, doporučuji ruční praní, vytáhnout podšívku, neždímat, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout.
*** vel. S - M ***
HAND MADE by PARROT since 1989
Mandala (sanskrt: मण्डल kolo, oblouk) znamená kruh nebo dokonce magický˝ kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že­ obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají­ nají­t také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderní­ch dějinách je mandala posvátná geometrie (semeno života). zdroj Wikipedie

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.