cz

MANDALA BAG * GREEN - RED HEART no.010 * PARROT®

799,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
115,- Kč
290,- Kč

Popis

* Originální hand made kabelka - messinger s barevnou mandalou je pro náročnou, jemnou zákaznici, jenž ocení originalitu, vysokou kvalitu provedení a autorský design.
* Mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že­ obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu.
* Technický popis: Kabelka je ušitá a kombinovaná z kvalitních vícebarevných eco kůží / koženek nejvyšší kvality /čalounických/ popřípadě doladěná rustikálními textíliemi hrubší vazby.
* Přední díl: je tvořen převážně souvislým panelem, s barevnou mandalou. Kabeka je podlepená vysocegramážním vlizelínem, proto je velmi pevná a snese vysoukou zátěž = knihy, učebnice nebo menší nákup. Kabelka pojme FA4 i menší notebook.O šitím spodních rožků tvoří plastický tvar 3D.
* Zadní díl je členěný z více koženek nebo rustikálních textílií - zdobený bavlněnou portou. Všechny díly jsou celoplošně 2x podlepeny na fixačním lisu, pro vyšší pevnost a držení stále stejného tvaru.
* Pod šívka BA/ Pad, uvnitř velká, nakládaná kapsa zavíraná na kostěný zip, plus menší kapsa na mobil nebo doklady.
* Zapínání je zapuštěné - vždy našité na koženkový nosič zipu - uzavírání na kvalitní zip české výroby WICO Děčín, ukončený textilním lajblíkem PARROT pro snadnější otevírání kabelky. Horní okraj je obloukově tvarovaný.
* Ucho je 100 % POP, šíře 5 cm, šíři jsem volila záměrně 5 cm, aby kabelka neřezala do ramene. Ucho je našité přes niklové průchodky a regulátor délky. Délka až 60 - 130 cm, tzv. cross body.
* Další kabelky velmi podobného střihu a stejné edice PARROT - ELEVATION BAG naleznete tady tu.
* Rozměry: Výška boční 39, cm, přední výška 37cm , šíře 33cm, hloubka vespod 8 cm, délka popruhu 60 - 130 cm. Kabelka pojme FA4 i menší notebook.
* Údržba: otřít vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou, nechat volně uschnout, koženku nežehlit!!! není to potřeba. Nesušit v sušičce, na přímem teple nebo radiátoru.
Made by PARROT since 1989


Mandala (sanskrt: मण्डल kolo, oblouk) znamená kruh nebo dokonce magický˝ kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že­ obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Mandaly se dají­ nají­t také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderní­ch dějinách je mandala posvátná geometrie (semeno života). zdroj Wikipedie

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.