cz

MALÝ ANDÍLEK- LARIMAR+ULEXIT-tepaný- hypoalergenní chirurgická ocel

354,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
59,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek - ANDÍLEK (menší, než ostatní andělé v mé nabídce) - vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný s ulexitem (světle modré barvy) a odrátkovaným, andělským minerálem-larimar. Vhodný pro alergiky

Délka celéko přívěsku cca 5cm, délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) cca 4cm.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce mám více druhů řetízků).

V mé nabídce nabídce jsou také další andělé s minerály, nebo andělé bez minerálů.

Larimar

je kamenem jenž svoji nebesky modrou barvou vyzařuje lásku a přináší hluboký klid a vyrovnanost. Uvádí tělo i duši do harmonie s novými vibracemi. Na duchovní úrovni dodává síly a odstraňuje falešné hranice omezující naše vlastní já. Je průvodcem duše po správné cestě životem. Jako zemský kámen udržuje spojení s energiemi Země. Umožňuje hlubokou meditaci. Léčí srdeční traumata i traumata z minulých životů. Odstraňuje strach a pocity viny. Uklidňuje při stresu. Přináší jasné uvažování, tvůrčí schopnosti a hravost. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou. Likviduje geopatogenní zóny.

Léčebné využití: prospěšný zejména při problémech s krkem a chrupavkami, pomáhá odblokovat ztuhlé klouby a zablokované tepny, odstraňuje zablokovanou enrgii v oblasti hlavy, krku a hrudníku. Po přiložení na bolestivé místo z něj rychle vytáhne bolest. Při reflexologii dokáže najít místo nerovnováhy. Čistí meridiány.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.