cz

MALÝ ANDÍLEK- KŘIŠŤÁL- tepaný- hypoalergenní chirurgická ocel

255,- Kč
2 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek - ANDÍLEK (menší, než ostatní andělé v mé nabídce) - vyrobený ručně z chirurgické oceli Osteofix, celý tepaný v hlavičce minerál-křišťál. Křišťál mohu nahradit minerálem jiné barvy.

Vhodný pro alergiky

Délka celéko přívěsku cca 5cm, délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) cca 4cm.

Přívěsek je bez řetízku.

K přívěsku je možné zakoupit řetízek (v nabídce mám více druhů řetízků).

V nabídce mám (do sady) stejné náušnice anděly a pecky anděly a také další anděly s minerály i anděly bez minerálů.

KŘIŠŤÁL

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Objednávky odesílám v termínu, který je psaný u výrobku-až po připsání na účet. Doba dodání není u všech výrobků stejná.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.