cz

MALÍ ANDÍLCI- KŘIŠŤÁL- tepané - hypoalergenní chirurgická ocel

465,- Kč
1 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

Tepané náušnice - ANDÍLCI KŘIŠŤÁL (menší, než ostatní andělé v mé nabídce) - vyrobené ručně z chirurgické oceli, celé tepané v hlavičce minerál-křišťál. Křišťál mohu nahradit jiným minerálem - jiné barvy.

Vhodné pro alergiky

Délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) cca 4cm, silikonové zarážky

V nabídce mám (do sady) stejný přívěsek i další anděly s minerály, nebo anděly bez minerálů.

KŘIŠŤÁL

Užití: síla, ochrana, meditace, harmonie

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a Měsíc a elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Objednávku odesílám v termínu,který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Odesílací termín těchto náušnic je 7 dní - po přijetí platby na účet.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.