cz

Lapač zlých snů Stínový ochránce 30 x 90 cm

943,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
120,- Kč

Popis

Lapače snů zavěšují indiáni za hlavu spícího, nebo volně do místnosti. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby s nimi mohl dále pracovat a v klidu snít.

Lapač zlých snů je nakombinován ve světle hnědé a tmavě cihlové (bordo) barvě.

Hnědá barva lapače zlých snů symbolizuje trpělivost a spolehlivost. Je to barva země a pokory. Dodává klidnou, stálou energii. Je barvou zdravého rozumu.

Tmavě cihlová bordó barva nás oživuje a dodává odvahu. Symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a životní sílu. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje zrealizování všech nápadů. Podporuje imunitní systém.

Lapač zlých snů je vhodný k zavěšení do ložnice, obývacího pokoje nebo do pracovny. Je vhodný jako dárek k jakékoli příležitosti.

Základní kovový kruh má průměr 30 cm. Je omotán a vyplněn ručně háčkovanou krajkou z velmi kvalitní příze 50% bavlna a 50% polyakryl od českého výrobce. Tato příze je postupně stínovaná s dlouhými barevnými přechody a barva postupuje od středu od světle hnědé až po tmavě cihlovou (bordo) na okraji. Na kruhu je na dřevěných korálcích zavěšeno bordó a hnědé pštrosí peří.

Celková délka lapače je 90 cm.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.