cz

Lapač zlých snů 24 x 65 cm

566,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
120,- Kč

Popis

Lapače snů zavěšují indiáni za hlavu spícího, nebo volně do místnosti. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího, aby s nimi mohl dále pracovat a v klidu snít.

Lapač zlých snů je nakombinován ve světlonce modré a bílé barvě.

Modrá barva je symbolem nebe a moře, ale především povinnosti. Symbolizuje svobodu a inspiraci, vyjasňuje a rozšiřuje duši, podporuje srdce a rozum. Pomáhá v komunikačních problémech a je významná při jednání s úřady.

Bílá barva korálků Vám zajistí klid a odpočinek. Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také perfekcionismu a touhy po dokonalosti. Napomáhá přemýšlení, stabilizuje, posiluje a očišťuje.

Lapač zlých snů je vhodný k zavěšení do ložnice, obývacího pokoje nebo do pracovny. Je vhodný jako dárek k jakékoli příležitosti.

Základní kruh má průměr 24 cm. Kruh je omotán světle modrou silnější bavlnou. Je vyplněn ručně háčkovanou krajkou z velmi kvalitní příze 50% bavlna a 50% polyakryl od českého výrobce. Na omotaném kruhu je na dřevěných a umělohmotných korálcích zavěšeno poměnkově modré pštrosí peří.

Celková délka lapače je 65 cm.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.