cz

Kyvadlo * Přírodní Ametyst * Opalit,Ametyst

280,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato nabídka: ihned k odeslání

Ihned k odeslání

Sestaveno z polodrahokamů: přírodní hrot Ametystu, 1x Ametystový korálek... 1x fasetovaný Opalit

Celková délka kyvadla 25cm

Hrot Ametystu se může lišit od fotografie

Kyvadlo je již nabito a očištěno...

Bude přiložen návod/rady... jak pracovat s kyvadlem

Vloženo do látkového váčku...

Ametyst - životní síla a energie, kámen čistoty duše a klidu. Také se mu říká kámen králů - skoro vždy byl vsazen do královských šperků. Odstraňuje veškeré toxicity, přisuzuje se mu, že majiteli napomáhá snižovat účinek alkoholu, používá se i při odvykání kouření apod. Léčebně je vhodný k podpoře imunitního systému, při zánětech...

Ametyst zesiluje aktivitu křišťálu - přes křišťálek orgonit dodává energii, vitalitu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Ametyst také dokáže člověka vnitřně uklidnit, dodat mu energii - je vhodný i do ložnice pro kvalitnější spánek.

Vhodné používat nad Křišťálem

Měsíční kámen / Opalit - můj nejoblíbenější kámen, velmi silný polodrahokam s výbornými vlastnostmi. Jeho síla se během úplňkového cyklusu mění - v každém fázi se zaměřuje na jiné odstraňování negativ. Proto je universální na všechny problémy jak zdravotní tak emoční. Tento polodrahokam je hlavně určen ženám...umí se rychleji naladit na ženskou auru - srovnává hormonální reakce, které vlastně vše řídí v lidském těle - jak na úrovni samoléčby tak dodání energie a vitality.

Ametystové kyvadlo - další vlastnosti

Mediatace

Pročištění

Harmonizuje a zesiluje čistotu Aury

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.