cz

Krabice na pastelky

480,- Kč
2 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěná krabička malovaná bílou akrylovou barvou a doplněná o barevné výřezy pastelek.

Krabici ocení hlavně děti, skvěle se hodí na pastelky, ale možno použít i na uložení jiných drobností (autíčka, drobné hračky, pexesa, obrázky, pastelky, kamínky, korálky...).

Na přední stranu krabice mohu dopsat text na přání (černou fixou, velká písmena), např. jméno dítěte nebo "NA PASTELKY", "NA POKLADY", "NA TAJNOSTI"... V případě zájmu o text mi požadavky připište do poznámky k objednávce.

Vnější rozměry: cca 21 x 15 x 8 cm. Kovové panty. Krabice je bez zapínání. Je opatřena lištou, díky níž víko hezky doléhá.

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.