cz

Karneol ,citrín,granát - cínovaný prsten

535,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
120,- Kč
130,- Kč

Popis

Karneol ,citrín,granát - cínovaný prsten

Autorský prsten - vyroben z cínu se stříbrem, měděného pocínovaného drátu, měděného plechu a kabošonů z karneolu,citrínu a granátu almandin. Prsten je vyroben ve velikosti 56-61,je roztahovací.

Šperk je patinován, broušen, leštěn a ošetřen antioxidačním olejem.

KARNEOL

Vlastnosti -projektivní kámen, přiřazen planetě Slunce a elementu ohně. Je to stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Aktivuje kořenovou čakru.

Užití - klid, odvaha, sebedůvěra, výřečnost, ochrana,

Tanzanský granát
Granáty jsou velkým dobíječem životní energie, jejich nošení dělá dobře zejména ženám. Granát otevírá srdce dokořán a zvyšuje sebevědomí nositele, pomáhá srovnávat první čakru - tedy chrání nositele i před některými úrazy, jež nerovnováha v první čakře vyvolává.

Zasílám v dárkové krabičce.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.