cz

Karmická Kola osudu (18) - Granát, Apatit, Opál

460,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Ihned k odeslání, dárkově baleno s Certifikátem, konkrétní ks dle fota

Tento orgonitek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Každý skutek * Každý okamžik * Zapadá do sebe * směřuje k Energii páru

Zacílení : Životní Energie, silnější vnímání Emocí, ochrana Lásky, komunikace

Obsahuje: Křišťál, Apatit, český granát, kousek bílého Opálu na středu, ozubená kolečka, kovové špony ( hliník, měď, bronz, mosaz ) třpytky, kovové stříbrné kuličky.

Barva kovového kolečka starozlato a starobronz, zavěšení starobronz

Barva mandaly - čírá s odlesky třpytek, dozdobeno mikrokuličkami, zajímavý světelný efekt...

Zavěšení je v ceně, imitace hadí kůže, velmi příjemné na nošení

Velikost 3,6 x 0,6 cm - dosah orgonitové Energie do 15 m, dle vnímavosti majitele.

Podrobný certifikát / popis bude přiložen.

Bude přiložena i rada / návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení. Popis vlastnostnosí orgonitu a vložených polodrahokamů.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není v pořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, krystaly křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií kyvadlem.

***

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka... celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce... podporuje a aktivuje naši sexualitu... zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Apatit - nádherný kámen barvy letního nebe ...Kámen andílků... polodrahokam motivace - uvádí tělo do rovnováhy a harmonizace. Dodává energii na všech úrovních...také vysoce meditační kámen. Jeho nejsilnější vlastnost nenechává nás letargické - nutí nás k činům v pozitivním směru k nám.

Opál je kámen s jemnými vibracemi. Zpřístupňuje kosmické vědomí a probouzí duševní a mystické vize. Pomocník aby se vyplnilo to, co je mezi Nebem a Zemí... Napomáhá k objevení a projevení skutečného já svého majitele. Opál dokáže pohlcovat i vysílat. Přijímá myšlenky a pocity z okolí, zesiluje je a vrací k jejich zdroji. Jedná se o karmický kámen.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.