cz

Kabelka LAVERNE - lze i s jinou barvou výšivky

1 150,- Kč
2 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
135,- Kč
330,- Kč

Popis

Přední díl kabelky je zhotovený z tvídu, zbytek kabelky je z černé směsové tkaniny. Na předním dílu je strojová výšivka dle vlastního návrhu v béžové barvě doplněná korálky. Po celé ploše je podžehlená ronopastem (drží tvar), dno je zpevněné a je vypodšívkovaná. Zapínání je na zip. Má dvě ucha ze stejné látky jako je kabelka. Ucha jsou vyztužená, zpevněná a měkká, skvěle padnou do ruky. Lze ji nosit v ruce i přes rameno. Uvnitř jsou 2 kapsy: větší na zip a menší dělená.

Rozměry: šířka spodní 32cm - šířka horní 36cm - výška střední 31,5cm - hloubka 9cm - ucha délky 56cm (formát A4 se vejde).

Podšívka může být béžová (jako je na fotografii výrobku), černá, tm.hnědá, sv.modrá nebo sv.fialová (uveďte prosím do poznámky k objednávce).

Údržba - doporučuji praní do 40st.

-------------------------

Kabelka na fotografii už svou majitelku má, budu ji vyrábět znovu. Využijte proto příležitosti a máte-li nějaký speciální požadavek na barvu výšivky, délku uch a nebo barvu podšívky, uveďte svá přání buď v poznámce objednávky a nebo zašlete zprávu, abychom se domluvili.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.