cz

Jemný náramek - jaspis - sluneční kříž - 0,6

299,- Kč
1 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
169,- Kč

Popis

Ten pravý kámen si Vás přitáhne sám ...

Energetický náramek z přírodních minerálů / drahých kamenů

Jaspis obrázkový - 0,6 cm - jaspis v překladu v podstatě znamená „skvrnitý kámen". Předpokládá se, že jaspis je tvořen hydro-termickým pohybem. Poskytuje mírnou, ale vytrvalou energii, jejíž podoba je různorodá podle místa naleziště. Jako jiné významné kameny přichází v různých formách a barvách..

Každý kus je osobitý a záhadný svým vlastním způsobem a připomíná nám, že všichni vnímáme život jiným způsobem a že sdělení našich názorů ostatním je důvod naší existence. Ve skutečnosti tento drahokam vytváří své účinky postupně, stejně jako příroda a jeho fyzická povaha je na zemi považována za sedimentární, proto je to výjimečný uzemňovací kámen. Umožňuje nám cítit se jako doma, bezpečně a chráněni. Je to kámen sebeobětování – matka všech kamenů, která přináší lásku ke všemu živému. Kromě toho poskytuje stabilitu a odstraňuje negativní energie, takže můžete směřovat ke svému cíli přímočaře a čistě. Je to uklidňující kámen a velmi vhodný i pro ty jedince, kteří nejsou citliví na krystalickou energii a je pro ně těžké s ní pracovat.

Guru náramku - sluneční kříž, symbol putování slunce ročními obdobími. ve tvaru pravoúhlého kříže uprostřed kruhu. Kultovní symbol pohanských náboženství, dříve často rytý do kamenů, keramiky, zasazený do jantaru nebo odévaný z kovu.

Velikost - požadovanou délku náramku uveďte u objednávky

Navlečeno na elastickém, ale pevném a kvalitním silikonovém lanku tl. 0,08 - 0,1 cm, které se při navlékání na ruku přizpůsobí Obvod zápěstí u žen je nejčastěji 17-18 cm, u mužů 19 - 21 cm

Dárkové balení v krabičce / obalu - design, velikost, materiál podle druhu šperku, vhodné i k dalšímu využití, vždy z recyklovatelného materiálu - kraftový papír, karton, dřevo ap.

Podrobněji z hlediska přisuzovaných vlastností kamenů / přírodnin podle barev a čaker viz tabulka v příloze

Doporučení péče o šperky obdržíte i jako přílohu k objednávce spolu se základním přehledem vlivu jednotlivých kamenů na člověka viz níže

V případě dotazů nebo přání mne, prosím, kontaktujte před vytvořením objednávky vnitřní poštou

V závislosti na nastavení vašeho monitoru se barevnost může v některých případech lišit

M2020_357

minerál

přírodní

náramek z minerálů

přírodní korálky

čakry
minerály mix
z minerálů
minerální
z minerálu
s minerálem
minerálový
boho
meditační
náramek
náramky
z drahých kamenů
harmonizační
energetický
ochranný
mandala
energie
harmonie
vědomí

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.