cz

Jarní deštníček - špendlíková brožka

444,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
250,- Kč

Popis

Deštníček s motýlky a kytičkami v laděném tónu jako ozdoba halenky, kabátku, kabelky, šátku, klobouku.... je to na Vás. Je vyroben technikou korálkového šití (beadwork) v přírodním, ale městském stylu.

Deštníček jako symbol jara, léta či podzimu. Krásně oživí, rozjasní a rozjemní den.

Deštník byl vyroben jako špendlíková. Na jeho ušití byly použity nejen kvalitní skleněné korálky Preciosa různých velikostí a typů v červených odstínech a v černé, ale též štras v červené barvě a aplikace motýlků.

Deštník je podšit černou látkou připomínající broušenou kůži a aby po připnutí držel pěkně tvar, je obšit po obvodu korálky a uvnitř navíc zpevněn. Špendlíková brožka je plastická, 3D :o). K jejímu zajištění slouží kovové zakončení na špici špendlíku.

Maximální rozměr brožky je 7 x 8 cm. I přes svoji "velikost" je brožka lehoučká, váží pouze 13g. Zda necháte špendlíkovou rukojeť" deštníku vidět jako ozdobu - viz foto, či ji schováte na rubovou stanu je na Vás.

Šito profesionální nymo nití.

Výroba korálkové brožky je pracná a náročná především na čas a použitý materiál, tomu odpovídá i cena. Barvy se mohou díky nastavení monitoru lišit.

Cena za tento kus.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.