cz

Hnědá unisex rouška s anglickou hláškou

1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Španělskou inkvizici nikdo nečeká aneb dnes už zlidovělá hláška od populární britské skupiny Monty Python's Flying Circus. Hnědá unisex či pánská dvouvrstvá tvarovaná bavlněná rouška s hand made nášivkou. Udělejte si z roušky módní doplněk proti splínu.

Líc: hnědé bavlněné plátno

Rub: režné bavlněné plátno

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 21,5 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: V každém tunýlku kulatá gumička délky cca 50 cm, upravte si dle potřeby k zavázání za uši.

Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy.

Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 ° nejlépe na šetrný program a v pracím sáčku, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.
způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, rouška s potiskem, rouška s výšivkou, vyšívaná rouška, rouška text, rouška potisk, unisex rouška, Monty Python, english, one-liner, angličtina, mask, maska

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.