cz

Granáty * Pyrit * Magnetit * Achát (5) Orgonit Síla okamžiku

430,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
200,- Kč
180,- Kč

Popis

Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení.

Zesílený orgonit... tato kombinace kamenů zesiluje nejen účinnost orgonitu, ale i vašich potřeb...

Výroba během Úplňku

Obsahuje: Kříšťál, bílý Achát, české granáty, kostku Pyritu, 2x krystal Magnetitu, aktivační sluníčko

POLOKOULE - funkce má stejné jako každý orgonitový výrobek / eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny - můžeme ho nosit u sebe, položit si ho na noční stolek, mít ho v blízkosti PC nebo na pracovní stůl.... nebo darovat tomu, koho chceme ochránit... Rozsah do 25 m ( dle vnímavosti majitele )

Je velmi krásná/dekorativní. Barevnost čirá... s odlesky špon a polodrahokamu

Velikost 4 x 4 x 2 cm - hmotnost cca 43 - 45g

Podrobný popis ,,certifikát,, bude přiložen. Dárkově baleno.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější drahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....)

Křišťál - celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce... podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni.

Pyrit - symbolizuje moudrost a intelekt - podněcuje nás využívat dobro a potlačovat zlobu. Má vynikající vlastnost - nevnímat názory druhých k vlastní osobě - i my si někdy utvoříme chytný názor na druhého. Tím nám dodává vnitřní klid a tlumí nervozitu. Léčebně je hodně využíván jako universál - funguje pozitivně na všechny orgány v těle. Posiluje obranné mechanismy v těle - imunitu.

Magnetit - má zabudovaný Jin-Jang... jeho polarita je vyrovnaná, tim nám celý systém, tělo i ducha dává do rovnováhy, velmi vhodný kámen i k meditacím, Také se mu říká kámen jasného, čistého vědomí, odblokovává - harmonizuje... Má velmi vhodné vlastnosti i k ovlivňování emocí. Krystalický tvar má velmi energetický potenciál...

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Velmi vhodný při odstraňování jedovatých látek z prostředí kde se pohybujeme i z potravin, zklidňuje všechny problémy s trávením... Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka... obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgonit obsahuje více druhů kovových špon, měď, mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.