cz

FuFu KABELKA KVĚTY101

3 490,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
119,- Kč
169,- Kč
220,- Kč

Popis

TOHLE JE NĚCO EXTRA - jedinečná kabelka, kterou jsme vyrobili pouze v jednom kuse - absolutní originál :-) Růže na kabelce vypadají jako "živé" :-).

Kabelka je z pevného syntetického materiálu ve šedé barvě s patinou připomínající onošenou kůži. Přední díl kabelky je zdoben ručně vyrobenými květy a listy. Květy a listy jsou vyrobeny z tenkého pěnového materiálu, který je voděodolný a naprosto skvěle drží tvar (nehrozí, že by se Vám květy zmačkaly nebo poničily, bez problému se vrátí do původní podoby i kdybyste kabelku "slisovala" někde ve skříni :-)). Květy jsme vyrobili skládáním lístečku k lístečku, takže vyýsledný efekt je skvělá imitace přírodních růží. Kabelka má šedý lem, zadní a boční díl.

Kabelka má rozměry: 35 cm x 26 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží tvar kabelky. Kabelka je opatřena uchem s kulatým průřezem. Boční díl kabelky je široký 14 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky. Kabelka má uvnitř na zadním díle kapsu a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip. Kabelka má odnimatelné výztužné dno na suchý zip. Díky vyztužení dna drží kabelka skvěle svůj tvar a díky možnosti dno vyjmout, můžete svou kabelku velmi úsporně sbalit na cesty tak, že nezabere skoro žádné místo..:-)

Kabelka se dá nosit přímo v ruce, přes paži nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží - kabelka je standardně dodávána s černým uchem, ná přání možno vyměnit za ucho černé. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák :-)) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Rozměr kabelky 35 cm x 26 cm.

Šíře bočního dílu kabelky 14 cm

Venkovní materiál Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.