cz

FLOWER BAG *** BLUE *** PARROT®

FLOWER BAG *** BLUE *** PARROT®
sleva 15%
780,- Kč 663,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
115,- Kč
220,- Kč
270,- Kč

Popis


HAND MADE ORIGINAL. Jarní - letní kabelka z krásné, rustikální a pevné látky - vzor je vetkávaný ... nikoli tištěný. Určena pro , jenž milují geometrické tvary a abstrakce.
** Ilustrativní velikost M ** modelka 170 cm **

Technický popis:
* Přední díl: je zcela hladký. Kabelka je doplněna odnímatelnou, látkovou broží kanzaschi *** možno přepnout kamkoli na klopu nebo i jinou kabelku. Kabelka je celoplošně podlepená na fixačním lisu - pěkně udrží svůj tvar a styl i po delší době užívání.
* Zadní díl: je hladký - stejná látka.
* Vnější zapínání: je zapuštěné, zip našitý na koženkový nosič zipu, Zip je kovový, spirálový nebo kostěný, dle odstínu, je kvalitní české výroby WICO Děčín, zakončený textilním lajblíkem PARROT pro lepší manipulaci. Horní okraj obloukově tvarovaný, lemovaný portou.
* Střih vlastní PARROT MAJESTIC BAG.
* Podšívka: směs BA/polyamid. Uvnitř opravdu velká, nakládaná zipová kapsa + malá kapsa na mobil a doklady
* Ucho: délky 60- 130 cm k nošení i tzv. crossbody, 100% POP přišito přes niklové průchodky a regulátor délky popruhu. Dno kabelky je rozšířené 8 cm - odšité rožky tvoří plastický tvar 3D.
* Rozměry: prostorná kabelka - formát A4 = NE. Výška přední 30 cm, boční výška 35, šíře horní 29 cm, šíře spodní 35 cm, hloubka cca 8 cm, délka ucha nastavitelná 60 až 130 cm.
* Užití: krásná i praktická, je velmi pevná, pro ženy jenž ocení vysokou kvalitu materiálu a pečlivé vypracování.
* Údržba: Kabelka je ošetřena impregnací, doporučuji ruční praní, vytáhnout podšívku, neždímat, nesušit v sušičce, nechat volně uschnout.
*** vel. S - M ***
HAND MADE by PARROT since 1989

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.