cz

Elegantní rouška s doktorským vtipem

Elegantní rouška s doktorským vtipem
vyprodáno

Popis

Proti stresu vtipem.  Dvouvrstvá lehká bavlněná rouška s ručně psaným nápisem příjemná v teplém počasí. Udělejte si z roušky módní doplněk proti splínu.

Líc: vzorovaný bavlněný popelín, lehký a hustý

Rub: šedé bavlněné plátno

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 21 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Šňůra: pružná polyesterová v khaki barvě, bez jádra, běžně se používá do mikin či bund; délka 2 metry, upravte si dle potřeby k zavázání za uši či za hlavu. Pokud chcete vázat za uši, ustřihněte na každou stranu 50 cm a upravte si.

Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy.

Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 °, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.
způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou,  vtip, vtipný, vtipná, vtipné, lékař, sestra, zdravotník, doktor

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.