cz

DRHANÝ ŠPERK

615,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu DRHANÝ ŠPERK
V tomto kurzu budeme pracovat s technikou drhání neboli makramé. Využijeme různobarevné příze a šňůry a pomocí základních uzlů si vytvoříte originální sadu šperků.

Voskové šňůry, háčkovací příze, vyšívací bavlnky a korálky Vás budou inspirovat k originálním kombinacím a skvělým výsledkům.

Co se naučíte:
Naučíte se využívat uzly při složitějších kompozicích a začnete přemýšlet „řečí uzlů". Společně projdeme od začátku až do konce výrobou šperku, který si zvolíte - navrhnete, vše vysvětlím a ukážu. Drhání je skvělým způsobem relaxace.

Získané dovednosti budete mít možnost rozšířit na některém z mých dalších kurzů, kde se budeme věnovat například plstění nebo potisku textilu.

Co si odnesete:
Z kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete především sadu šperků a jistě i chuť experimentovat a pokračovat s technikou drhání také doma.

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 12 let. K účasti na kurzu není třeba žádná předchozí zkušenost. Absolvování předchozího kurzu – Drhání pro začátečníky je výhodou, můžete se pustit do větších projektů. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 6 hodin. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky.
Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.