cz

DRHANÝ NÁRAMEK

390,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu DRHANÝ NÁRAMEK 

V tomto kurzu se seznámíte s technikou drhání neboli makramé. Využijeme různobarevné příze a šňůry a pomocí základních uzlů si vytvoříte originální náramek, či náramky. Náramek je ideální výrobek pro prvotní setkání s uzly a natrénování techniky pro další projekty.

Co se naučíte:

Naučíte se základní uzly používané při drhání. Provedu Vás od začátku až do konce výrobou náramku, který si zvolíte, vše vysvětlím a ukážu. Drhání je skvělým způsobem relaxace.

Co si odnesete:
Z kurzu si kromě nových dovedností a radosti z tvoření odnesete 1 – 2 náramky a chuť experimentovat a pokračovat s technikou drhání také doma.


Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 10 let. K účasti na kurzu není třeba žádná předchozí zkušenost. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.