cz

DRÁTOVANÝ ŠPERK - PŘÍVĚŠEK Z PROFILOVANÉHO DRÁTU

500,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu DRÁTOVANÝ ŠPERK - PŘÍVĚŠEK Z PROFILOVANÉHO DRÁTU
V této lekci Vás čeká výroba přívěsků z profilovaného drátu drátu. Naučíme se vyrobit přívěsky s využitím profilovaného nerezového drátu a minerálů.

Získané dovednosti budete mít možnost využít a rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se seznámíme s technikou výroby prstenů wire-wrapping.

Co si odnesete:
Po každé lekci si kromě nových dovedností a radosti z tvoření odnesete domů hotový výrobek či jeho část a taky podrobný návod na výrobu, který využijete při domácím tvoření.

Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru pro všechny Vaše dotazy.

Kurz trvá cca 2,5 až 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, zapůjčení pomůcek a veškerý potřebný materiál, můžete si přinést vlastní kleště (štípací, ketlovací a ploché). Na každém kurzu dostanete drobné občerstvení.

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.