cz

Čtyřlístek pro štěstí - korálková brožka

444,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
250,- Kč

Popis

Čtyřlístek jako ozdoba halenky, kabátku, kabelky, šátku, klobouku.... je to na Vás. Je vyrobena technikou korálkového šití (beadwork) v přídoním stylu.

Čtyřlístek pro štěstí, jako talisman, jako dárek od srdce :).

Čtyřlístek byl vyroben jako brožka. Na jeho ušití byly použity kvalitní skleněné české korálky, převážně Preciosa různých velikostí v různých odstínech zelené. Střed brožky je vyšit 3 odstíny zelené bavlnky.

Čtyřlístek je podšit zeleným filcem a aby po připnutí držel pěkně tvar, je obšit po obvodu též korálky a uvnitř navíc zpevněn vloženým silným kartonem. Je plastický, 3D :o). Na zadní straně je umístěný brožový můstek se zámečkem z běžného bižuterního kovu. Po zajištění brožku jistě neztratíte.

Maximální rozměr brožky je na šířku 5,5 cm, výška pouze čtyřlístku je 5 cm, celková výška i se stéblem je 7 cm. Brožka je lehoučká, váží pouze 12g. Šito profesionální nymo nití a po obvodu průsvitným vlascem.

Výroba korálkové brožky je pracná a náročná především na čas a použitý materiál, tomu odpovídá i cena. Barvy se mohou díky nastavení monitoru lišit.

Cena za tento kus.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.