cz
799,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
50,- Kč

Popis


LEDOVÁ KRÁLOVNA NEBO BOHYNĚ PRŮZRAČNOSTI? RAMPOUCHY NA STŘECHÁCH NEBO KAPKY ROSY NA ZATÍM BEZLISTÝCH VĚTVÍCH A VĚTVIČKÁCH.

Bohatý, ne zcela symetrický náhrdelník z 1 mm silého žíhaného drátu, z něhož jsou vytvořeny přívěsky i veškeré komponenty. Část korálků má závěs vlepený. Velké praskané skleněné kameny a korálky mnoha tvarů. Největší skleněné kameny a korálky mají velikost cca 2 cm.

Délka náhrdelníku 48 cm, lze upravit dle vašeho požadavku, stejně tak vám mohu zapínání vyměnit za bižuterní karabinku.

Délka náušnic cca 6 cm.

Po domluvě možno dovyrobit náramek.

Šperk je vyroben pouze z drátu a korálků, bez použití jakýchkoliv sériově vyráběných komponentů.

Údržba a skladování:

Nerezový drát

- na výrobu šperků z nerezu používám tyto zdravotně nezávadné dráty s atestem. Jsou stálobarevné /nezacházejí/ a dobře snášejí i vlhkost.

Měděný lakovaný drát

- drát je ošetřen lakem, je stálobarevný, dobře snáší vlhkost. Je ale měkčí, nešetrným zacházením se může deformovat.

Měděný drát - staroměď

- drát je pouze leštěný a ošetřený včelím voskem. Na vzduchu po delší době mění barvu - oxiduje. Proto je dobré šperky z něj uchovávat např. v zipovém sáčku či zavřené v krabičce. Lze jej opět naleštit např. prostředkem na čištění stříbra.

Je měkčí, nešetrným zacházením se může deformovat.

Mosazný drát

- drát je pouze leštěný a ošetřený včelím voskem. Na vzduchu po delší době mění barvu - oxiduje. Proto je dobré šperky z něj uchovávat např. v zipovém sáčku či zavřené v krabičce. Lze jej opět naleštit např. prostředem na čistění stříbra.

Žíhaný drát

- drát je ošetřený včelím voskem, nezachází, naopak při častém nošení se může začít lesknout. Špatně snáší vodu a větší vlhkost. Pokud začne drát oxidovat, stačí jej přeleštit a znovu ošetřit buď včelím voskem nebo olejem /klasickým kuchyňským, olivovým, jojobovým.../

Veškeré šperky doporučuji sundávat na spaní, nekoupat se s nimi a nevystavovat je přílišné vlhkosti.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.